Політика

Напередодні дня виборів у Коломийській районній ТВК висловили недовіру голові та недорахувались бюлетенів (ДОКУМЕНТИ)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У пятницю, 23 жовтня, відбулося засідання Коломийської районної територіальної виборчої комісії. Його скликали на вимогу членів комісії, які вирішили вкотре висловити недовіру голові ТВК Ігорю Рижиху.

Громадянська мережа ОПОРА вже повідомляла, що 17 вересня на засіданні Коломийської районної ТВК намагалися висловити недовіру голові ТВК. Деякі члени комісії заявляли, що Ігор Рижих їх цькує, а його робота є деструктивною. Пропозицію поставили на голосування, але вона не набрала потрібної кількості голосів.

23 жовтня після довгих обговорень члени ТВК таки прийняли рішення «про невиконання головою Коломийської районної комісії Ігорем Рижихом покладених на нього обов’язків». З 14 присутніх на засіданні членів ТВК, за відставку Рижиха проголосувало – 13 членів. Загалом в комісію входить 18 людей.

На цьому ж засіданні члени Коломийської районної ТВК прийняли рішення додрукувати бюлетені. Справа в тому, що дві дільничні виборчі комісії Коломийського району під час перерахунку отриманих бюлетенів виявили нестачу. На дільниці №260364 в селі Гвіздець, коли ДВК розпакувала бюлетені і їх перерахувала з вказаних 1261 бюлетенів, було 761. Тобто не вистачало 500 бюлетенів, що становить 39,6%. Така ж ситуація виявилась під час перерахунку бюлетенів на ДВК №260708 в селі Русів, в них не вистачає 299 бюлетенів з 803

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.