Політика

На Прикарпаття шукатимуть автобуси підвищеної прохідності для школярів з гірських районів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні в гірській місцевості існує чимало проблемних питань у соціальній сфері. Складні умови мають своє відображення і на розвитку освітньої галузі. Про це, у четвер, 22 березня, під час робочої поїздки на Прикарпаття Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана сказав голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

«Однією з головних причин повільного розвитку гірських районів є неналежна дорожня інфраструктура. Якщо розглядати проблему у розрізі освітньої галузі, то варто виокремити, що третина учнів області навчаються саме в гірській місцевості, а це майже п’ятдесят тисяч школярів. Специфіка регіону є такою, що дуже часто учні змушені добиратися до місця відправки шкільного автобуса важкодоступними шляхами, де прокласти дорогу неможливо. Ці випробування проходять більше шести відсотків учнів, які потребують довезення до школи. Інколи цей шлях може становити близько дев’яти кілометрів. Більше того, добираючись до школи, учні продовжують їхати шкільним автобусом по бездоріжжю», – наголосив очільник області.

За словами Олега Гончарука, альтернативою може бути внесення доповнень до Державної програми «Шкільний автобус», які би передбачали можливість випуску автобусів підвищеної прохідності для загальноосвітніх шкіл, розташованих у  гірській місцевості.

«Сьогодні спільно з Міністерством освіти та науки України ми готові надати конкретні пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових документів, які регулюють діяльність навчальних закладів»,  – додав Олег Гончарук.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.