Політика

На Прикарпатті СБУ затримала однопартійця медведчука (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Контррозвідка Управління СБУ в Івано-Франківській області затримала учасника партії Віктора Медведчука «Український вибір».
За даними СБУ, він займався підготовкою до повалення конституційного ладу в Україні, координуючи свої дії з представниками російських спецслужб, пише Репортер.
СБУ зрадник новини Івано-Франківська
Житель Києва, колишній радянський офіцер з бойовим досвідом, вступив до партії Віктора Медведчука у 2015 році. Активно просував у публічному просторі антидержавні проросійські наративи про «внєшнєє управлєніє» та «одін народ». Обстоював необхідність т. зв. «народовладдя» та закликав «брати владу в свої руки», – йдеться у повідомленні спецслужби.
СБУ зрадник новини Івано-Франківська

Знову активізувався напередодні російського повномасштабного вторгнення. На випадок приходу росіян у нього була готова концепція «народного самодержавства». Вона передбачала захоплення влади та зміну зовнішньополітичного вектора.

Читайте: ЗСУ переходять у контрнаступ під Харковом та Ізюмом, – Залужний

План включав розпуск органів влади, зміну конституційного ладу на так зване «народне віче», повалення фінансово-банківської системи, економічної системи, міжнародних відносин, земельних відносин, а також проведення «вічового суду» над представниками влади та опозиції.

СБУ зрадник новини Івано-Франківська

Також підтримував постійний контакт з представниками російських спецслужб. У координації з ними створив разом зі своїми однодумцями розгалужену мережу фейкових громадських організацій на території України. Ці організації використовувалися для насадження антиукраїнських ідей, майбутньої реалізації планів зі зміни влади, а також з метою пошуку відповідного фінансування.

Під час обшуків за місцями проживання та реєстрації фігуранта слідчі СБУ вилучили:
  • документацію та печатки “громадських організацій”;
  • заборонену символіку;
  • лист з адміністрації президента рф про отримане звернення;
  • стартові пакети російського мобільного оператора;
  • комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, чорнові записи з доказами протиправної діяльності.

Вирішується питання щодо оголошення фігуранту підозри за ст. 109 Кримінального кодексу України – дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Викриття протиправної діяльності проводили слідчі й оперативники Управління СБУ в Івано-Франківській області у взаємодії з Департаментом контррозвідки СБУ та Головним слідчим управлінням СБУ за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Франківські волонтерки виготовляють кікімори для снайперів. Потрібна допомога 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні