Політика

Марцінків закликав боротися з купівлею голосів на виборах

Google+PinterestLinkedInTumblr
21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. У Франківську та приміських селах створили 111 виборчих дільниць.

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, на оперативній нараді у міського голови.

”На цих виборах юридичні адреси дільниць не змінилися, зате на чотирьох адресах дільниці перенесли з третього на перший поверх, – говорить Андрій Лис, начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю. – 18-19 липня має відбутися передача бюлетенів на дільниці. Буде цілодобове чергування поліції”.

З середи, 10 липня, сформують списки виборців. До 15 липня можна змінити місце голосування.

”Для того, щоб змінити місце для голосування, вже не потрібно підтверджуючих документів, лише паспорт. Але тоді людина отримає лише один бюлетень, тобто голосуватиме лише за партію, а не за мажоритарника”, – каже Христина Дзюбак, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Водночас міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликав всіх боротися проти купівлі голосів.

”Люди на базарах говорять, що почали скуповувати голоси. Як від команди попереднього президента, так і теперішнього. Я не знаю, чи це правда, але треба перевірити. Ми знаємо, як їх відловлювати. Вибори мають бути чесні”, – каже Марцінків.

Як раніше повідомляв “Репортер” поліція перевірить чи підкуповувала виборців Оксана Савчук на «БАМ фесті». Крім того, у робочий час мер Івано-Франківська агітує за однопартійців, які хочуть потрапити у Раду.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.