Політика

Ганна Крисюк і Володимир Олійник

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу відзначаємо голову молодіжної адміністрації Івано-Франківської області Ганну Крисюк та екс-голову цієї ж організації Володимира Олійника.

У молодіжному громадському русі ні для кого вже не секрет, що вони ворогують. А у п’ятницю ввечері, 22 лютого, у прямому ефірі ОТБ «Галичина» ці двоє чи не вперше зійшлись у відкритому словесному двобої.

Дискусія перетворилася на з’ясування стосунків. Нинішній та колишній голови молодіжки намагалися довести, хто з них кращий на цій посаді.

Олійник, нині депутат облради, назвав роботу Крисюк неефективною. Серед аргументів навів конкурси собак і «хлопців у трусах». Крисюк парирувала — на ці заходи вона не витратила жодної копійки з бюджету. Мовляв, конкурс собак робила громадська організація «Дім Сірка», що займається безпритульними тваринами, а на конкурсі хлопців ще й відбувся благодійний аукціон дитячого малюнка.

Далі Крисюк перерахувала ще з десяток своїх проектів, а Олійник обурився, що ефір перетворюється на рекламу нинішньої обласної молодіжки. І далі вони намагалися штрикнути один одного…

Був навіть один дзвінок у студію із запитанням: «Чому по третьому каналу після опівночі показують розпусту?». Тут суперники разом заявили, що з цим треба розібратись.

Хто правий у цьому конф­лікті, певно, не скаже ніхто. Але враження — гнітюче. Бо купа молоді не знає, куди себе подіти, а «лідери» гризуться за бюджетні кошти.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.