Політика

Дерев’янко повертається до політики. Правда, не сказав з ким

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок на прес-конференції екс-заступник мера Івано-Франківська Олександр Дерев’янко намагався повідомити про своє подальше політичне життя. Правда, до кінця так і не пояснив, з ким він його продовжить: з БЮТом чи з чинним мером Віктором Анушкевичусом.


Дерев’янко спрогнозував, що ЖКГ скоро стане таким собі сегментом, на якому будуватимуться частини передвиборчих агітацій як кандидатів у депутати, так і тих, хто балотуватиметься на пост мера міста. Правда, цим не сказав нічого нового. Це вже було – як приклад маємо Віктора Анушкевичуса, який заробив собі на розмовах про ЖКГ бали і завдяки цьому став міським головою.

Олександр Дерев’янко, на подив, не сказав жодного кривого слова про БЮТ. «Я би хотів, щоб ви розділили дві речі: міську організацію і партію в цілому, – сказав екс-заступник мера. – Буває, що політична сила має сформовану думку на якесь питання, але якщо хтось інший в бюро не погоджується з цими питаннями, то він може це висловлювати». Так, Дерев’янко повідомив, що і досі має друзів серед депутатів від фракції БЮТ і усе, що говорили кілька депутатів на сесіях міськради, вони говорили від себе, а не від БЮТу. Правда, пізніше зізнався, що хоч і досі залишається бютівцем, партійні зібрання він не відвідує.

Також Олександр Дерев’янко розповів про створення ним раніше громадської організації «Центр сприяння муніципальним житловим реформам». Мовляв, тут працюють молоді люди з вищою технічною або економічною освітою, які у свій час йому допомагали розробляти програми, які він виносив на розгляд виконкому. Тож він запропонував громадськості свої послуги.

«Я відкритий до спілкування, – сказав Дерев’янко. – У мене є команда експертів, яка буде допомагати вам розбиратися у питаннях та сприяти тому, щоби люди нашого міста дізналися правду про певні процеси в ЖКГ. Головне, щоб ми не дали можливості новим кандидатам, які будуть будувати програми на нереальності, прийти до влади».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.