Політика

Анушкевичус зустрінеться з Олегом Лемчаком, який звинуватив мера у хабарництві, у суді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня в Івано-Франківську відбувся круглий стіл “Промисловість Івано-Франківська: проблеми та перспективи” під час якого представники Хриплинського промвузла заявили, що міський голова Віктор Анушкевичус не дозволив французам три роки тому відкрити на Франківщині новий завод.

IMG_8333

«Було таке висловлювання по Хриплинському промвузлу одним діячем, Лемчаком. Я не знаю, хто він такий і що за діяч такий великий. Він заявив, що нібито Анушкевичус має якусь землю у Хриплинському промвузлі і «Сен Гобену» не хотів віддати бо «Сен Гобен», французька фірма, не давала «відкати», – каже Анушкевичус. – Так от, офіційну позицію «Сен Гобена» ви скоро почуєте. Єдине, що хочу вас проінформувати, це те, що я звернувся до правоохоронних органів, до прокуратури, до міліції, з проханням провести перевірку відповідно до чинного законодавства. За результатами цієї перевірки, я вас запевняю, мої адвокати з цим паном, Лемчаком, зустрінуться в суді».

Мер наголосив, що жодною земельною ділянкою на території Хриплинського промвузла не володіє.

Також, міська влада зацікавлена втому щоб французький проект «Сен Гобен» інвестував в місто Івано-Франківськ і розпочав і розпочав тут виробництво. На сьогоднішній день, за словами Анушкевичуса, місто інвестора не втратило. У зв’язку із складною ситуацією в країні, інвестори взяли паузу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні