Відео Гроші Світ

Представники Хриплинського промвузла звинуватили Анушкевичуса у вимаганні відкату грошей за землю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 25 лютого, під час круглого столу на тему “Промисловість Івано-Франківська: проблеми та перспективи” представники Хриплинського промвузла заявили, що міський голова Віктор Анушкевичус не дозволив французам три роки тому відкрити на Франківщині новий завод.

IMG_2049

“У 2010-11 роках французи хотіли відкрити на території промвузла завод із виготовлення гіпсокартону, обіцяли створити 150-300 нових робочих місць. Та, наскільки я знаю, все загальмував Віктор Анушкевичус, який хотів великого відкату за земельну ділянку, якою він володіє на території нашого промвузла у Хриплині, – сказав Олег Лемчак. – Я сподіваюсь, що напрацювання нашого круглого столу, можливо, допоможуть достукатись до теперішніх можновладців-бюрократів”.

До теми

Хриплинський промвузол розташований у південно-східній частині Івано-Франківська і охоплює територію площею близько 419 га. Підприємства, що знаходяться у зоні промвузла, займають площу 287 га. На території промвузла розміщена залізнична станція Хриплин Львівської залізниці, на вантажному дворі якої проводять завантажувально-розвантажувальні операції та оформлення вантажних перевізних документів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні