Політика

Вишиванюк за розвиток кооперативного руху на селі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На думку губернатора Прикарпаття Михайла Вишиванюка, у селах області кооперативний рух необхідно підтримати матеріальним ресурсом та спеціальною Програмою розвитку. Таке завдання поставив Михайло Вишиванюк перед керівниками районів на засіданні колегії ОДА. «Свого часу в державі зробили помилку, коли розпаювали землі і думали, що жінка з сапою стане на 25-ти сотках успішним фермером. Концентрація і кооперація капіталу, високі технології і новітня техніка — це єдиний шлях України до світового ринку», — заявив Михайло Вишиванюк.

Серед головних завдань обласної влади Михайло Вишиванюк окреслив створення робочих місць у сільських населених пунктах області. «Ми повинні розуміти, що заводи і фабрики на селі не побудуємо. Зайнятість людей на селі можна організувати лише використовуючи землю, яка простоює десятками гектарів», — повідомив Вишиванюк. Він переконаний, що влада повинна створити механізм повернення людей до землі, а для цього необхідно відновити розвалене сільськогосподарське виробництво.

Водночас губернатор стверджує, що фінансовий ресурс для цього можна віднайти в обласному Фонді зайнятості, який щороку отримує до 30 млн. грн. на підтримку підприємництва.

Наразі в Івано-Франківській області діють 27 сільськогосподарських кооперативів, з них 12 створено торік і 2 у цьому році. Серед головних причин, які стримують кооперативний рух на селі, це відсутність матеріально-технічної бази, недосконалість законодавчої бази та потреба в навчанні людей.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.