Політика

Вітенко вимагає відповідей. Чому виконком і досі працює? (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Міський голова пішов у відпустку, поїхав у Литву, і також не розв’язав це питання, — сказав Вітенко. Далі він звернувся до першого заступника міського голови Зіновія Фітеля. — Я би вас просив зараз задати йому два прості запитання. Перше — чи мав право проводити засідання виконавчий комітет? Друге – чи залишаються заступники міського голови і чи не втрачають вони свої повноваження, одночасно із відставкою виконавчого комітету? Чи не мають вони набути статусу виконуючих обов’язків міського голови або будь-який інший статус?».

Фітель попросив поставити ці питання у письмовій формі. І пообіцяв, що юристи не будуть затягувати із відповідями.

До речі, минулої п’ятниці, 11 січня, виконком провів своє чергове засідання. За інформацією «Репортера», депутати міської ради знову намагалися вплинути на те, щоб виконком не відбувся. Але цього разу їм це не вдалося. Микола Вітенко був присутній на засіданні, однак не мав права голосу. Як пояснив на виконкомі Віктор Анушкевичус, щоб набути права голосу Вітенко ще має пройти спецперевірку.

До слова, керуючий справами міськвиконкому Андрій Лис повідомив «Репортеру», що міський голова насправді поїхав не до Литви. Щоправда, чиновник не уточнив, де саме знаходиться мер.

Фоторепортаж з п’ятничного засідання міськвиконкому:

На виконкомі, зокрема, розглядали Програму економічного і соціального розвитку Івано-Франківська на 2013 рік.

Члени виконкому на засідання збиралися доволі довго.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.