Політика

Василь Лазарович із Прикарпаття представить Україну на «Євробаченні-2010»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 29 грудня художня рада Національної телекомпанії України майже одноголосно прийняла рішення про те, що на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2010» Україну представить виконавець-початківець Василь Лазарович, уродженець с.Баня-Березів Косівського району Івано-Франківської області.

Цікаво, що уже далеко не вперше Прикарпаття представляє Україну на «Євробаченні». Згадаємо івано-франківчанку Тіну Кароль, співачку Руслану, батьком якої є мешканець с.Конюшки Рогатинського району, а також прикарпатський гурт «Ґринджоли» (виступили на «Євробаченні» у 2005 році).

На прес-конференції, присвяченій оголошенню представника від України на «Євробаченні-2010», президент НТКУ Василь Ілащук зазначив: «Я переконаний, що Василь Лазарович гідно представить своїм бас-баритоном Україну в Норвегії. Було вирішено, щоб не створювати ажіотажу довкола конкурсу «Євробачення», обрати представника шляхом внутрішнього голосування».

Василь Лазарович: «Я приємно вражений такому рішенню, адже я до останнього не сподівався, що представлятиму Україну на «Євробаченні». Я чудово розумію, що на мене покладено велику відповідальність. Протягом п’яти останніх років я не почув жодного низького голосу на «Євробаченні», і саме тому мені захотілося вийти за усталені норми, за так званий «формат», продемонструвати можливості власного голосу. Чим ти більше відрізняєшся від інших – тим краще. Я буду працювати з найкращими композиторами Європи, щоб пісня з якою я поїду, як найкраще розкрила мої можливості».

Національна телекомпанія України і Василь Лазарович пропонують музичним авторам надсилати свої пісні, які будуть розглядатися для виконання нашим представником на «Євробаченні-2010». Василь Лазарович переконаний, що пісня, з якою він вирушить підкорювати Європу, має бути безсумнівним шлягером.

Про це інформує прес-центр НТКУ.

Коротка довідка про Василя Лазаровича:

1981, 5 серпня — Василь Лазарович народився у с. Баня-Березів Косівського району на Прикарпатті
2002 — Лазарович отримав диплом вокаліста університету ім. Стефаника в Івано-Франківську; у мюзиклі ”Екватор” зіграв Олександра ІІ
2004 — у Білорусі рік був солістом оркестру під керівництвом Михаїла Фінберґа; виступив на конкурсі ”Слов’янський базар”
2005 — студент музичної академії ім. Чайковського
2007, серпень — 9-те місце на конкурсі ”Нова хвиля” в Юрмалі