Політика

УДАР заявляє про замах на життя Віталія Кличка

Google+PinterestLinkedInTumblr

«УДАР» повідомив посольства країн ЄС та низку посольств інших країн про дії влади, що створили небезпеку для життя Віталія Кличка та інших громадян. Як зазначив народний депутат від «УДАРу», керівник юридичного супроводу партії, Валерій Карпунцов, йдеться про відмову 24 листопада саджати літак на борту з Кличком в аеропортах «Бориспіль» та «Жуляни».

«Заборону надали на висоті 100 метрів при випущених шасі та повній готовності до посадки, при видимості 50 метрів», – сказав Карпунцов.

Народні депутати провели власне розслідування, документи щодо викладених фактів спрямували в іноземні посольства.

За словами Карпунцова, у посадці літака відмовили нібито через проведення антитерористичних заходів. Водночас, додав народний депутат, повідомлення про заборону посадки пілоти отримали значно раніше, ніж відповідні органи отримали інформацію, яка стала підставою для проведення антитерористичних заходів.

При цьому, під час дії цієї заборони інші літаки в «Борисполі» і «Жулянах» здійснювали посадку. Карпунцов наголосив, що в усіх випадках про рішення щодо проведення антитерористичної операції негайно інформують президента.

«Влада створювала штучні перепони у посадці літака, які могли призвести до авіакатастрофи», – підкреслив Карпунцов. Він нагадав, що посадка літака здійснили в аеропорту міста Кривий Ріг. При цьому при посадці жодних заходів антитерористичної дії не проводили.       

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.