Політика

Тимошенко “підніматиме людей”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як відомо, Президент України Віктор Ющенко підписав закон “Про внесення змін до Закону України “Про вибори президента України” стосовно організації роботи виборчих комісій. Із чинного закону було виключено норму про те, що засідання виборчої комісії є дійсним за участі в ньому не менше 2/3 складу комісії.

Раніше Юлія Тимошенко пообіцяла «зробити все», щоб не допустити підписання закону, що скасовує необхідність присутності 2/3 членів виборчкомів для повноважності їх засідань. На її думку, саме прийняття цього закону допоможе Партії регіонів організувати фальсифікації у другому турі. Тимошенко закликала президента Віктора Ющенка не підписувати цей закон, висловивши готовність організувати масові протести в зворотному випадку.

«Якщо цей закон набере чинності руками чинного президента і якщо нам не вдасться вже у технічному порядку забезпечити чесне волевиявлення громадян, ми будемо піднімати людей. У цьому немає ніяких сумнівів», — підкреслила вона.

Верховна Рада прийняла цей закон вчора, 3 лютого. Закон набирає чинності з дня його опублікування. За ухвалення документа проголосували 233 нардепів: 172 депутати від фракції Партії регіонів, один — від БЮТ, 29 — від НУ-НС, 27 — від КПУ і 4 — позафракційні.