Політика

Родинне свято від Форуму

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова Громадського форуму Юрій Соловей наголосив на тому, що вони запрошують мешканців Івано-Франківська не в центр міста на всім відомі майданчики, а у місця їхнього проживання. «Суть заходів дуже проста, — зауважив Ю.?Соловей, — ми хочемо згуртувати молодих людей, дітей нашого міста і батьків до проведення спортивних змагань та невеличкого шоу, яке буде проводитися в рамках цього заходу».

Отже, вже 22 червня о 16 год. у дворах будинків вулиць Довженка?Сухомлинського стартуватиме «Свято твого мікрорайону», до програми якого ввійдуть змагання «Веселі старти», захід команди КВК «Батяри» та виступ місцевих співаків. Загалом, як розповідає Ю.?Соловей, заплановано таких вісім акцій. Мова йде про великі мікрорайони: «БАМ», «Позитрон», «Хоткевича», «Пасічна» і т.?д. Основне, що підкреслює голова Громадського форуму, це те, що «Свято твого мікрорайону» — свято кожної конкретної сім’ї, яка проживає у тій частині міста.

Дмитро Бєляєв, куратор спортивних заходів Громадського форуму, зауважив, що акція задумана не лише для того, щоб згуртувати дітей та батьків, але й для того, щоб підсилити знайомство між сусідами. Він зауважив, що якщо буде бажання учасників акції, то вони розширюватимуть спортивну частину перетягуванням канату чи підніманням гирі.

Михайло Мельникович від команди «Батяри» в свою чергу сказав, що жителі міста, як правило, є пасивними спостерігачами тих заходів, які проводить місто, тому це свято спрямоване саме на те, що залучити людей до участі в ньому.

До речі, за словами доповідачів, свято включатиме у себе багато спортивних, інтелектуальних та творчих конкурсів. А результати конкурсу дадуть можливість учасникам виграти цінні призи, починаючи від футбольних м’ячів і закінчуючи мобільними телефонами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.