Політика

Прокопів пішов у мери та поставив Анушкевичуса перед фактом

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні на прес-конференції Ігор Прокопів, голова Івано-Франківської міської організації «Фронт змін» і керівник «Теплокомуненерго», заявив про те, що балотуватиметься на пост міського голови.


«Мені не байдуже, як буду жити я, моя родина, друзі, товариші по роботі наступних п’ять років у цьому місті, — пояснив він. — Пропрацювавши на посаді керівника «Теплокомуненерго» останній рік, я зрозумів, що мені потрібна вища посадка, трохи інша площина, аби вирішити ті міські проблеми, які на сьогодні сформувалися».

Ігор Прокопів називає себе господарником з антикризовим досвідом. Мовляв, життя ставило перед ним різні завдання, і, попри їхню складність, він їх вирішував. Відтак, сьогодні готовий взяти на себе відповідальність за місто. Ба, більше, як таких, то конкурентів для себе Прокопів не бачить.

«Для чого йти на вибори і думати про конкурентів? — спитав Ігор Прокопів. — Я думаю про себе, про свої кроки, свою програму».
Крім того, керівник «Теплокомуненерго» розповів про те, що він своїм рішенням балотуватися у мери поставив перед фактом міського голову Віктора Анушкевичуса.

«У нас була проста і філософська бесіда, — зазначив Прокопів. — Кожен своє життя живе сам, у кожного своя дорога. Я маю амбіції, людей, ідеї, які хочу втілювати. І маю на це право».

А от щодо команди, тобто тих, з ким Ігор Прокопів йде на вибори, він вирішив зберегти інтригу. Мовляв, 27 вересня буде офіційний старт передвиборчих перегонів. Тільки після цього він розповість про свою команду.

«Це будуть люди, близькі мені по духу, — відповів він. — Виробничники, менеджери, тобто ті, хто реально може зробити зміни».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.