Політика

Пройшли рейдові перевірки місць продажу піротехніки

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогоднішній день в державі склалася пожежонебезпечна ситуація, пов’язана з встановленням на території держави високої температури. Щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій на території області, пов’язаних з пожежною небезпекою, працівники Головного управління МНС в області  проводять комплекс відповідних упереджуючих заходів, зазначив перший заступник начальника Головного управління МНС в області майор служби цивільного захисту Олег Масляк.

Зокрема, фахівці служби провели позапланові перевірки місць зберігання та продажу піротехнічних виробів. На території області сьогодні налічується 12 таких об’єктів. Як показали рейдові перевірки, окремими суб’єктами господарювання не забезпечений належний стан пожежної та техногенної безпеки в місцях зберігання та реалізації піротехнічних виробів.

За результатами перевірок, 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. В ході позапланових рейдових перевірок з’ясувалося, що ряд керівників закладів, які займаються реалізацією піротехнічних виробів, не в повній мірі забезпечили виконання протипожежних заходів, запропонованих в приписах органів Державного пожежного нагляду. Зокрема, в ряді приміщень не виведена на пульт спостереження пожежна автоматична сигналізація, первинні засоби пожежогасіння не пройшли технічного обслуговування. За результатами перевірок працівниками ДПН складено відповідні акти виявлених порушень правил та норм пожежної безпеки. В ході перевірок також з’ясувалося, що заклади, які реалізовують піротехнічні вироби, на деякий час призупинили продаж відповідної продукції у зв’язку із пожежною небезпекою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.