Політика

Продовжено адміністрацію в банку “Надра”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Правління Нацбанку України сьогодні прийняло рішення продовжити тимчасову адміністрацію в банку “Надра”, річний термін якої закінчився вчора, 10 лютого. Про це сьогодні повідомив Інтерфаксу-Україна директор департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Сергій Круглик. Так, 10 лютого закінчувався річний термін повноважень тимчасової адміністрації в банку, а також закінчувалась дія мораторію на задоволення вимог кредиторів цього кредитно-фінансового закладу.

Правління НБУ взялося за обговорення подальшої долі проблемного банку ще вчора в середу. Засідання затяглося до пізнього вечора і кілька разів переривалося.


Довідка: Банк Надра заснований у 1993 році. До початку січня 2010 його найбільшими акціонерами були Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (обидві – Кіпр, 30,7406%).

Згідно з даними НБУ, станом на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів (25,893 млрд грн) банк Надра займав 11-е місце серед 182 діючих банків, тоді як роком раніше за цим показником він був шостий. Чистий збиток банку в 2009 році склав 1364 млн грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.