Політика

ОПОРА спостерігатиме за місцевими виборами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській області 11 вересня стартувала кампанія громадського спостереження за виборами до місцевих органів влади. Близько півсотні громадських активістів спостерігатимуть за перебігом виборчої кампанії та днем голосування.

Організатором громадського моніторингу виступила Громадянська мережа ОПОРА – неурядова, позапартійна і фінансово-незалежна мережа громадських активістів, яка має значний досвід спостереження за виборчими кампаніями.

Протягом наступних п’ятдесяти днів спостерігачі «ОПОРИ» слідкуватимуть за демократичністю, законністю та прозорістю виборчого процесу в усіх регіонах країни, в тому числі й на Прикарпатті. Тут спостереження проводитимуть чотири довготермінові спостерігачі, а також 45 короткотермінових спостерігачів, які працюватимуть безпосередньо у день виборів.

Окрім загального процесу спостереження за проведенням виборчої кампанії, активісти «ОПОРИ» аналізуватимуть виборчі програми та обіцянки кандидатів, а згодом інформуватимуть суспільство про їх виконання.

«Кампанія ОПОРИ – це єдиний проект спостереження за місцевими виборами національного масштабу», – каже регіональний координатор на Івано-Франківщині. – «Загалом по Україні до спостереження за місцевими виборами вже залучено близько двохсот спостерігачів і ще 1 500 активістів спостерігатимуть за ходом голосування 31-го жовтня».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.