Політика

На вулиці Тролейбусній обмежать швидкість до 30 км/год

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дорожня розмітка на вулиці Тролейбусній в Івано-Франківську загрожує безпеці пішоходів, її нанесли без врахування інтересів місцевих мешканців. Про це доповів депутат міської ради Ростислав Кукурудз під час вчорашньої оперативної наради у першого заступника міського голови Зіновія Фітеля, повідомляє прес-служба міської ради.

«На вулиці утворюється жахлива картина, — каже Ростислав Кукурудз. — Через відсутність пішохідних переходів люди кидаються від однієї автівки на іншу. Я прошу в найкоротший термін переглянути схему розмітки на вулиці, щоб дозволити ліві повороти для заїзду у двори, а також відновити пішохідні переходи». Кукурудз зазначив, що теперішня розмітка віддає повний пріоритет транзитному транспорту, який рухається по Тролейбусній на великій швидкості, хоча вулиця не є магістральною.

Депутат попросив Зіновія Фітеля посприяти у вирішенні проблеми. Той погодився і пообіцяв розглянути питання на найближчому засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху. Перший заступник мера озвучив зустрічну пропозицію — встановити в порядку експерименту на вулиці знак обмеження швидкості до 30 кілометрів на годину. Фітель стверджує, що практика обмеження швидкості на вулицях міст до 30 км/год сьогодні є поширеною у розвинених країнах Європи. «Ми експериментально почнемо з Тролейбусної, — зазначив він. — Це буде перша вулиця, де буде знак «30».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.