Політика

На утримання біженців на Прикарпатті треба 10 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Обласна влада очікує з державної казни близько 10 мільйонів гривень на утримання біженців. Відповідний запит вже відправили до Мінфіну України. Кошти спрямують на отримання житла та харчування для людей, котрі приїжджають на Івано-Франківщину зі східних та південних областей, інформує Вежа.

В облдержадміністрації припускають, частина прикарпатців не зможе надалі утримувати гостей у власних помешканнях чи приватних садибах. Відтак, отримані від держави гроші упродовж року переводитимуть в заклади санаторного типу. Також кожному переселенцю мають намір виділити півтисячі гривень з обласного бюджету.

Щодня телефонні “гарячі” лінії отримують понад дві тисячі дзвінків. Зазвичай люди цікавляться можливостями переселення на Прикарпаття на тривалий час. А також розповідають про ситуаіцю на півдні та сході України.

Наразі на Прикарпатті перебуває понад дві сотні людей з південно-східних регіонів України. Шіснадцятьом особам видають пенсії, ще 11 людей – працевлаштовано. Неповнолітніх, а їх в області понад сотню, перевели у місцеві навчальні заклади.

Із ускладненням ситуації у східних областях на Прикарпатті очікують збільшення бажаючих тимчасово переселитися. Для них готують умови для проживання у населених пунктах, де є вільні помешкання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.