Політика

На нові автобуси маршрутів 85 і 40А треба чекати два роки

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мешканці Пасічної скаржаться на перевантаженість у «час пік» автобусних маршрутів № 85 (вул. Целевича – вул. Ребета) та № 40А (Радіозавод – Аквапарк). Міська влада ближчим часом не планує збільшувати кількість автобусів на цих маршрутах і радить людям почекати до 2015 року.

Влітку ця проблема не така гостра. Однак пасажири з жахом чекають початку навчального року. Річ у тім, що маршрутками №85 і 40А користуються чимало студентів медуніверситету, які від своїх гуртожитків у Пасічній їдуть на навчання до корпусів університету на вулицях Галицькій та Мазепи.

Серед мешканців Пасічної ці маршрути досить популярні, оскільки тільки вони не везуть на обов’язкову екскурсію до вокзалу і готелю «Надія», а швидко та зручно вулицями Довгою і Бельведерською прямують до центру міста.

Начальник міського відділу транспорту та зв’язку Юрій Маджуга пояснює: «Маршрут № 85 обслуговують аж 11 автобусів, а маршрут № 40А – чотири, яких, загалом, достатньо.» Маджуга також зазначив, що німецькі фахівці за рік-півтора мають розробити для Івано-Франківська нову маршрутну мережу, а до того часу вносити будь-які зміни в існуючі маршрути і збільшувати кількість транспорту на них не будуть.

Не пощастило і мешканцям вулиці Набережна. Відучора маршут №86 їде по-новому, оминаючи Набережену.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.