Політика

«Міськмолокозавод» підняв ціни на 10%

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомила голова правління ВАТ «Міськмолокозавод» Жанна Шайковська,з 1 січня Івано-Франківський «Міськмолокозавод» збільшив ціни на 10%. За її словами, сьогодні виробник керується Постановою Кабміну “Про мінімальні закупівельні ціни на молоко”, згідно якої закупівельна вартість молока піднята на 40%. Натомість виробник підняв ціну на свою продукцію лише на 10%.

Про здешевлення молокопродуктів підприємства наразі мова не йде. Якщо закупівельні ціни влітку залишаться сталими, виробники теж не будуть піднімати ціни на продукцію. У іншому випадку – ціни не втримати.

Голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Мирослав Книгницький сподівається на поступове здешевлення молокопродуктів. За його словами, “зима – це пора сезонної недостачі молока”. Та й держава, каже Книгницький, має зробити переоцінку щодо розвитку молочної галузі в Україні. Втім, головним гравцем на ринку, каже Книгницький, був і залишатиметься покупець, який нині є “низькоспроможним”, що стане вирішальним для утримання ціни.

Джерело: ZAXID.net.