Політика

Лідер «Тіні Сонця» Сергій Василюк виступив в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З нагоди 60-річчя загибелі головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича, у неділю 14 березня, в Івано-Франківську пройшов концерт лідера відомого київського рок-гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка. Музикант виступив з акустичною програмою «Сховане обличчя» та презентував новий акустичний альбом з одноіменою назвою.

Ініціатором заходу стала станиця Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України.

Особливістю заходу було те, що він розрахований не тільки для пластунів, а й усіх бажаючих. На час концерту в залі арт-кафе «Химера» заборонялося палити, а офіціанти не подавали алкогольних напоїв.

Захід проходив в рамках кампанії «Молодь пам’ятає Шухевича», яка має на меті популяризувати правдиву інформацію про героїчне життя Головного командира УПА Романа Шухевича.

Сергій Василюк постав для всіх присутніх вже не як звичний рок-музикант, а швидше як ліричний бард. Автор виконав під акустичну гітару пісні як на слова Шевченка, так і народні та авторські композиції. У проміжках між піснями лідер «Тінь Сонця» спілкувався з публікою, відповідав на запитання з залу. Сергій розповів про найближчі плани гурту зокрема новий альбом котрий музиканти планують випустити в квітні та зйомки нового кліпу. Також відзначив активність Івано-Франківської публіки.

Окремо співак повідомив, що є організатором музичного фестивалю «Холодний яр» і пообіцяв, що цей захід буде новою сторінкою в фестивальному русі країни.

Музикант зізнався: «Івано-Франківськ для мене є особливим містом, тому при найменшій нагоді їду сюди з концертом».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.