Політика

Композитори «Водоекотехпрому» відключають воду

Google+PinterestLinkedInTumblr

Працівники «Водоекотех-прому» виявили у себе талант композиторів. «Опера» — так називається спецоперація, яку вони придумали. Перша її стадія («Увертюра») вже розпочалась. Містом їздить спеціально розфарбована машина, яка сповіщає мешканців про можливе відключення.

Якщо попередження не дасть результату, у дію вступить такий собі план «Б» — «Арія» — відключення абонентів від води та каналізації, каже керівник відділу збуту послуг підприємства Володимир Тишківський. Щоб зробити це, комунальникам не потрібно потрапляти до квартири. Досить з даху у каналізаційну трубу запустити спеціальний пристрій. Він має дві відеокамери. Дійшовши до розгалуження труби від стояка до квартири боржника, пристрій перекриє його.

Загальний борг населення міста наразі становить 6,3 млн. грн. При чому за останні чотири місяці оплата зменшилась на 20?%, іванофранківці за цей короткий час не сплатили підприємству 1,2 мільйона гривень.

Як каже генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Микола Саєвич, до більшості зі своїх абонентів підприємтсво не має претензій, проте є значна частина людей, які систематично накопичують заборгованість. Так, більше 500 гривень бор-гують 2,5 тисячі мешканців, більше тисячі гривень винні 1185 абонентів.

Окрім власне сплати боргу, для відновлення водопостачання та водовідведення боржнику необхідно буде заплатити також за процедури відключення та підключення. А коштує це — 400 гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.