Політика

Із 3 до 13 січня у Ворохті проходитиме «Зимовий табір 2010»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Із 3 по 13 січня 2010 року 60 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, святкуватимуть у Карпатах Різдво в родинному колі міжнародного благодійного фонду «Нове покоління». «Зимовий табір – 2010» у селищі Ворохта на Івано-Франківщині відвідають вихованці шести шкіл-інтернатів: Угорницької, Перечинської, Тернопільської, Олександрійської, Харківської та Донецької. До того ж цього року фонд наважився зробити ще один дуже важливий крок — поставити на лижі дітей, хворих на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Це не легко, але на прикладі табору фонд прагне зламати негативні стереотипи, які існують у суспільстві, щодо хворих на ДЦП дітей. Допомагаючи їм «підкорити» лижі, фонд відроджує їхню віру у себе й у те, що вони мають такі самі права як й інші дітки без фізичних вад. Фонд запрошує всіх шановних колег на власні очі переконатися в тому, що дива можливі!

Карпати, ялинка, багато хрусткого снігу, посмішки, подарунки… Нудьгувати дітлахам у таборі «Нового покоління» не доведеться! Їх порадують цікавими майстернями, як-то «Вертеп», «Бойовий гопак», «Флористика», «Психологічне Я», познайомлять із різними видами мистецтв. Приємних несподіванок не уникнути! Адже наші діти – винахідливі й на рідкість оригінальні!

У Карпатах свята мають особливий настрій, бо і різдвяні вертепи, і колядки серед гір набувають неповторної енергетики казки, на яку завжди так очікує малеча. Наперердодні Різдва, 6 січня, діти зберуться на Святу вечерю.

Одначе на цьому сюрпризи не закінчуються. До різдвяної феєрії, катання на лижах організатори приплюсують іще шалений заряд позитивної енергії та хорошого настрою. Фонд не забуває про тих, хто найбільше потребує турботи та уваги – вихованців шкіл-інтернатів. З нашою допомогою може здійснитися велика частина дитячих бажань.

«Нове покоління» буде раде вітати Вас у таборі. За додатковою інформацією звертайтеся:

Директор із програм фонду Оксана Бистричан
моб. 050 381 76 17
роб. т. (044) 482 05 72

Прес-секретар фонду Юлія Кацун
моб. 066 486 31 20
роб. т. (044) 482 05 72, yuliya@novepokolinnya.com.ua
www.novepokolinnya.com.ua

ДОВІДКА. Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління» (Україна) спільно з «Help Us Help The Children» – проектом Канадського благодійного фонду «Дітям Чорнобиля» – проводять у мальовничих Карпатах у смт Ворохта Івано-Франківської області зимовий табір уже шостий рік поспіль. Цьогоріч дітьми будуть опікуватися 28 волонтерів, вихователів та майстрів з України та Канади. Спонсори табору – українські та канадські меценати (значна частина коштів була зібрана під час Благодійного бенкету та «тихого» аукціону, проведеного фондом 21 листопада 2009 р.). Перший табір було проведено улітку 1996 року: тоді відпочили 110 дітей з 5 шкіл-інтернатів України. Загалом на рахунку фонду – 16 щорічних літніх таборів. Президент МБФ «Нове покоління» – Мирон Спольський (Україна). Співзасновниця та координатор проектів – Руслана Вжесневська (Канада).