Політика

Губернатор розщедрився на «слова вдячності»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк підписав листи-подяки на адреси голів Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, Львівської ОДА Василя Горбаля та Хмельницької ОДА Василя Ядухи – «за самовіддану роботу рятувальників, котрі пліч-о-пліч з івано-франківськими рятувальниками працювали над ліквідацією наслідків стихії, що вирувала на Прикарпатті у першій декаді липня».

«Мужність та самовідданість у професії рятувальника тісно пов’язані з благородством і милосердям, добротою і людяністю, які сповна проявляються під час допомоги у важку хвилину лиха, ще раз засвідчуючи той незаперечний факт, що чужої біди не буває, – йдеться у листах. – Ваші рятувальники зробили усе можливе для того, щоб мінімізувати не тільки матеріальні втрати від стихії, – і це найважливіше – не допустити людських жертв. Прикарпатці відчули підтримку, розуміння, співпереживання і з вдячністю приймали допомогу ваших рятувальників, яких можна було побачити на найвідповідальніших ділянках робіт з ліквідації наслідків стихії. І хоча найбільша нагорода для працівників МНС – це слова вдячності, які звучали з уст постраждалих людей».

Михайло Вишиванюк просить своїх колег, голів Закарпатської, Львівської та Хмельницької ОДА, відзначити рятувальників «за професійність та самовідданість під час ліквідації стихії на Прикарпатті».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.