Політика

Допоможімо вижити трирічному бурштинцю Володі Балагутраку

Google+PinterestLinkedInTumblr

У державному інституті нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова АМН України поставили діагноз: наслідки важкого гіпоксично-ішемічного ураження у вигляді атрофії, кістозної дегенерації головного мозку без ознак внутрішньочерепної гіпертензії.


Неодноразово проходили лікування і реабілітацію в Івано-Франківській ОДКЛ.

Хлопчик був у Заліщицькому дитячому санаторії, де лікують дітей з ДЦП. Через епісиндром лікарі бояться призначати інтенсивну терапію, щоб ще більше не підсилити судоми.

Лише китайські лікарі беруться лікувати таких діток. Клініка №2 при Хейлунцзянському університеті китайської медицини в м. Харбин готова прийняти Володю на лікування позачергово. Попередній рахунок не надають, оскільки гроші наперед переводити не потрібно. Кожного дня після процедур потрібно оплачувати лікування і тоді видаються квитанції про оплату. Житло також потрібно знімати самим, оскільки клініка там, як у нас денний стаціонар. І ще потрібні послуги перекладача, оскільки ніхто з китайських лікарів навіть російської не розуміє. Можуть прислати виклик на лікування, але тільки тоді, коли вся сума буде зібрана і батьки точно визначаться з датою приїзду в клініку.

Лікування складає: акупунктура (голковколювання по точках), масаж, ЛФК, окремо заняття з руками і ногами або з якоюсь важкою частиною тіла, заняття з дрібною моторикою, парафінова терапія, заняття на різних терапевтичних тренажерах, фітотерапія, можливо, ліки внутрівенно або у вигляді обколювань по точках (Гангліозід Ganglioside Gm1), можливо, щось з фізіотерапії і інші процедури, дивлячись, що призначить лікар, оглянувши дитину.

Зараз дитині 3 роки і 3 місяці. Хлопчик не сидить, не ходить, не говорить, не цікавиться іграшками… Високий тонус м’язів, спастика у руках і ногах.

Китайські лікарі обіцяють дитині покращення стану. Перед ним нелегкий реабілітаційний шлях і, можливо, не відразу будуть великі позитивні результати, та це єдиний шанс і батьки не мають права його втратити.

Уже розпочався збір коштів на лікування дитини.


Реквізити для перерахування допомоги

Назва банку: Приватбанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Отримувач: Балагутрак Тетяна Михайлівна
Призначення платежу: допомога на лікування сина
поповнення карточки №4405885019601464

Реквізити для поповнення рахунку в доларах

BENEFICIARY Balahutrak Tetiana
ACCOUNT 4405 8850 1960 1456
BANK OF BENEFICIARY Privatbank, Dnipropetrovs’k, Ukraine Nabereznaya pobedy 50
SWIFT CODE PBANUA2XIFF
INTERMEDIARY BANK JP Morgan CHASE BANK New York, USA
SWIFT CODE CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT 001 100 0080

Поштові перекази

77112, Івано-Франківська обл., Галицький р-н, м. Бурштин, вул. В.Стефаника, 15, кв.15
Балагутрак Тетяна Михайлівна

Номер телефону мами – (097) 1301633, Балагутрак Тетяна Михайлівна

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.