Політика

AIESEC в Івано-Франківську провів ІТ-конференцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 20 грудня у приміщенні ІФНТУНГ відбулась Конференція IT-технологій ItEvent’09, що зібрала у приміщенні Національного Технічного Університету Нафти і Газу півсотні охочих набратись досвіду та знань у сфері IT. Організатором заходу була міжнародна молодіжна організація AIESEC у Івано-Франківську.

Учасниками Конференції IT-технологій ItEvent’09 стали більше 50 різних за віком студентів, працівників підприємств і просто зацікавлених у новітньому розвитку сфери ІТ. У ролі доповідачів виступили працівники компаній Softjourn та SoftServe —  партнерів проекту ItEvent’09, а також Максим Залевський, Ростислав Чайка, Іван Паламарчук та Ігор Рижков.

ItEvent’09 пройшла у досить нетиповому для студентів форматі конференцій: викладення інформації було подане у вигляді 12-ти тренінгів/доповідей, які розділялись на 3 різні секції: інтернет-технології, розвиток в IT та програмування. Таким чином учасники ItEvent’09 мали можливість самостійно обирати для слухання ті теми, які для них найбільш цікаві та відвідати тренінги з різних секцій, сформувавши власний розклад конференції. Під час відкриття ItEvent’09 представники AIESEC у Івано-Франківську презентували присутнім програму міжнародниххнічних стажувань для студентів та ІТ-спеціалістів. Привабило слухачів також те, що участь у конференції була безкоштовною.

ItEvent’09 — унікальна в своєму роді конференція, оскільки у Івано-Франківську проводилась локальним представництвом AIESEC вперше. Організатори цієї важливої для професійного розвитку студентів події доклали усіх зусиль, щоб учасники отримали якомога більше корисної інформації про програмування, інтернет-технології, розвиток IT-спеціалістів, а також про можливості професійного стажування від AIESEC. Студенти у свою чергу залишились задоволеними таким інтерактивним методом навчання і висловили побажання проводити подібні конференції частіше.