Політика Фото

Голова Верхнянської ОТГ: Ми не знаємо, що робити тепер (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2 грудня у селі Верхня Калуського району відбулося друге пленарне засідання І сесії VII демократичного скликання сільської ради Верхнянської  об’єданої територіальної громади.

IMG_5881

Головував на сесії голова Верхнянської об’єднаної територіальної громади Микола Філіпович.

У холодному залі будинку культури зібралися 22 депутатів з 26 обраних, пізніше до них долучилися ще декілька обранців.

Під час засідання депутати обговорили ряд важливих питань. Так, обранці створили п’ять постійних депутатських комісій, які маютьпрацювати на благо громад шести сіл, які об’єдналися у єдину громаду.

IMG_5884 IMG_5885 IMG_5888

Жваво депутати обговорювали і бюджетні питання, оскільки бюджети Верхнянської, Завадківської,Зборянської, Станськівської, Негівської і Довговойнилівської сільських рад були погоджені до кінця бюджетного періоду 2015 року.

За словами голови об’єданої територіальної громади Миколи Філіповича, відсутність законочавчого регулювання проесу формування апарату сільської ради та виконавчого комітету є перешкодою для оптимальної роботи ради. «Ми стоїмо на порозі. Не знаємо, чи йти в ногу, чи вертатись назад», – роздумує сільський голова.

Незважаючи на все, Філіпович упевнений: Верхнянська ОТГ житиме.

На пленарному засіданні був присутний депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Якимчук. За його словами, вирішення «формальних» питань необхідне  для того, щоб запрацювала рада об’єднаної громади.

IMG_5899 IMG_5883 IMG_5897 IMG_5896 IMG_5889 IMG_5892 IMG_5894 IMG_5895 IMG_5901 IMG_5900

«Але є «але». Влада робить все для того, аби реформа завалилася. Громада не може чітко сформувати свою роботу, бо закон, який урегульовує процес об’єднання громад  Верховною Радою прийнятий, проте Президент проект не підписує. Такі закони мали б підписуватися у той же день, коли приймаються», – розповідає Якимчук.

Підтримати громаду приїхала і голова Калуської РДА Наталія Бабій.

«З кожної громади у депутатській комісії має бути чоловік, який буде розказувати людям, що ми робимо на сесії. Без цього життя не буде, бо люди нам не будуть вірити», – резюмує сільський голова Верхнянської сільсокої ради Микола Філіпович.

Саме через відсутність законодавчого врегулювання структури та загальної чисельності апарату сільської ради продовження засідання сесії перенесли.

 

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні