Погляд Світ

В Івано-Франківську розпочався Архієпархіальний собор (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 7 грудня, в  Івано-Франківську розпочався Архієпархіальний собор. Він проходить в приміщенні Духовної семінарії.

На Собор прибули 127 делегатів з різних куточків Прикарпаття.

Після реєстрації, розпочався молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні із секретаріатом Архієпархіального собору.

Після молитви Канцлер Курії Івано-Франківьскої Архієпархії о. Віталій Федун зачитав декрет Митрополита Володимира про відкриття Собору.

Також на соборі родина емігрантів з Канади Попадин Віталія та Наталі, разом із дітьми, врочисто внесли до каплиці Святе Письмо, що є символом живої присутності Господа нашого Ісуса Христа серед учасників зібрання.
Згідно розпорядку Собору зараз тривають доповіді. Серед цьогорічних доповідачів та співдоповідачів є п. Тетяна Середюк, о. Іван Стефурак, о. Іван Гудзь, о. Олег Каськів, о. Йосафат Бойко, ВС та о. Йосафат Хаймик.
Після обіду запланована праця в групах, під час якої кожен делегат зможе висловити свої думки та долучитися до створення Соборових резолюцій.
Нагадаємо, що Собор  Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ триватиме до 8 грудня. Його головною темою є «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».
Підсумком роботи Собору стане написання резолюцій, яку розглядатимуть вже учасники Патріаршого собору, що відбудеться у Львові влітку 2020 року.

У Коломиї помер контррозвідник УПА Йосип Томенчук (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.