Погляд

“Побачити Чорнобаївку і померти”: реакція українців на поразки окупантів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Село Чорнобаївка стало своєрідним “бермудським трикутником” для російських окупантів. Ворожу техніку вже шість разів розбивали вщент українські військові. Аеропорт щоразу ставав могильником для росіян, однак передбачувані наслідки їх не зупиняли. Ворожі “танці на граблях” породили багато мемів та жартів у мережі.

“Побачити Чорнобаївку і померти”, “Намолене місце”, “День бабака”, “Після перемоги Чорнобаївка стане туристичним містом”, – так жартують українці. Найдотепніші реакції на вбивчу настирливість окупантів зібрали в УП, пише Репортер.

Вперше, 27 лютого, поразка на аеродромі Чорнобаївка застала росіян зненацька. Тоді ЗСУ застосували “Байрактари”. Усі наступні поразки ворога можна вважати свідомим вибором.

7 та 15 березня ЗСУ знову “підсмажили” російську військову техніку – були знищені десятки гвинтокрилів та велика кількість особового складу окупантів.

Українська армія у ніч на 7 березня вдарила по скупченню гелікоптерів ЗС РФ, тоді повідомили про знищення близько 30 вертольотів ворога.

16 березня українські військові знищили ще сім бойових вертольотів російської армії у Чорнобаївці.

Вже 18 березня ЗСУ завдали у Чорнобаївці удар по командному пункту 8 загальновійськової армії Південного військового округу РФ.

Тоді був ліквідований генерал-лейтенант Андрій Мордвічев, командувач 8 загальновійськової армії Південного військового округу РФ.

Про останній (принаймні станом на 19 березня) випадок повідомив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, який супроводив допис у Facebook тематичною картинкою.

Висновок з динаміки подій, які розгорталися у Чорнобаївці, можна зробити один – російські окупанти не вчаться на своїх помилках.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.