Погляд

Універсальний солдат живе поруч з нами

Google+PinterestLinkedInTumblr

У місті Василькові, що під Києвом, 14-16 червня проходив заключний етап конкурсу військово-професійної майстерності «Універсальний солдат». За першість змагались солдати контрактної служби частин Повітряних Сил. 114 бригаду тактичної авіації, яка дислокується в Івано-Франківську, представляв двадцятирічний солдат Назар Гордіца. Хлопець показав достойні результати і зайняв третє місце у військово-спортивній номінації.


А випробування були складні. Учасники конкурсу стріляли з автоматичної зброї, кидали учбові гранати, на час одягали індивідуальні засоби хімічного і бактеріологічного захисту, визначали по картах координати цілі, надавали першу медичну допомогу, прокладали польові лінії зв’язку та здійснювали крос у повній бойовій виправці.

«Найцікавіше було кидати гранату, – каже Назар. – До тепер я бачив це лише у кіно. А ось найтяжче – це виносити «з поля бою» пораненого. Проповзти десять метрів, тягнучи на себе дужого хлопця, – задача не з легких. Але впорався».

Цікаво, що до війська Назар пішов добровільно, маючи за плечима коледж технології та бізнесу. За рік, проведений у армії, солдат Гордіца встиг опанувати посаду авіаційного механіка та здобути перший спортивний розряд з бігу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.