Погляд

Приватбанк оголосив революцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наприкінці минулого тижня в Києві ПриватБанк зібрав приблизно чотири сотні журналістів і блогерів з усієї України. Мета такого великого збору — презентувати новації у системі обслуговування клієнтів.

Сама презентація тривала не більше години та була доволі сучасною й неформальною. Керівники різних напрямків роботи банку передавали один одному сцену та по черзі розповідали про напрацьовані новації. Модератором виступив голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет.

 

Українські банки працюють неприпустимо мало, сказав Дубілет. За його словами, лише один полтавський завод «Агродеталь» через 12 вихідних у травні цього року втратив 100 000 грн. Інші підприємства також не могли проводити фінансові операції, бо банки відпочивали. Тому ПриватБанк оголосив революцію своєї системи обслуговування бізнесу — перехід на роботу в цілодобовому режимі.

«Ми усунули парадокс, коли для індивідуальних клієнтів система 24/7/365 вже працює, а для бізнесу робочі години практично не змінювалися з моменту заснування банків, — зазначив Олександр Дубілет. — При цьому всі, хто займається підприємництвом, добре знають, що справжньому бізнесмену вдень робити платежі немає коли. І я впевнений, що наш новий порядок обслуговування бізнесу вже цього року дасть пару відсотків приросту ВВП».

Тепер цілодобове обслуговування ПриватБанку доступно всім корпоративним клієнтам та підприємцям і в будь-якій точці України та світу через систему інтернет-банкінгу та мобільні додатки. Крім онлайн-банку Приват24, отримати доступ до рахунків можна через комплекси Клієнт-Банку з офлайн-доступом і мобільний додаток Приват24 Business. «Керівник компанії тепер може виїхати у відрядження або відпочивати на морі, при цьому вільно підписувати платіж своїм цифровим підписом зі смартфона або з використанням безпечної технології підпису по СМС», — зазначив Дубілет.

Крім того, банк пропонує підприємцям кредитування під 4% річних. Такій дивно низькій, як для України, кредитній ставці має сприяти безресурсна система «Гарантований платіж». Тобто, під час укладення угоди між продавцем і покупцем ПриватБанк виступає гарантом вчасної проплати, а якщо покупець таки не знайде відповідної суми у зазначений час, кредитує його під 4%. Про це повідомив заступник голови правління банку Володимир Яценко. За його словами, «Гарантований платіж» може використовуватися в 65% платежів клієнтів і є добрим стимулом загалом для економіки держави. Для отримання фінансування клієнтам достатньо подати заявку в системі Приват24. На сьогодні обсяг кредитних коштів, які доступні клієнтам ПриватБанку, становить понад 11 млрд. грн.

Не забули «приватівці» й про індивідуальних клієнтів — журналістам презентували систему QR-банкінгу. Маючи смартфон, тепер можна отримати доступ до свого рахунку в будь-якій точці України, де є мобільне покриття.

«Сьогодні QR-коди для нас — одна із ключових технологій у мобільному банкінгу, — відзначив Михайло Рогальський, керівник напрямку «Платежі та перекази». — Адже робити безконтактні банківські операції можна будь-якою, навіть найпростішою моделлю смартфона з камерою. Крім того, платежі за QR-кодом не вимагають спеціального обладнання, придбання додаткових карток чи наклейок».

Щоб користуватися новою системою платежів, також достатньо завантажити мобільний додаток Приват24.

Замість довідки

Сьогодні ПриватБанк обслуговує 18,6 млн. індивідуальних клієнтів, 140 000 корпоративних і 619 000 приватних підприємців. За даними на 1 квітня цього року, активи банку становлять 175 млрд. грн., капітал — 18,9 млрд. грн., чистий прибуток банку за перший квартал 2013 року — 624,2 млн. грн. У регіональній мережі банку працюють 3625 філій і відділень, 8187 банкоматів, 7558 терміналів самообслуговування. В українській торговій мережі оплату за банківськими картками приймають 77503 POS-термінали від ПриватБанку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.