Люди

Завжди на місці. Як на Бурштинській ТЕС працюють під обстрілами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дмитро – начальник зміни відділення електротехнічного устаткування та засобів вимірювань та один з енергетиків Бурштинської ТЕС. Попри обстріли, вони завжди на робочому місці, повідомляє пресслужба ДТЕК, пише Репортер.

Бурштинська ТЕС Дмитро новини Прикарпаття

Дмитро одним із перших заживлював власні потреби станції в момент прильоту, коли блоки сідали «на нуль», а у тисяч споживачів зникало світло.

До теми: Працювали на замінованих полях, чули обстріли. Коломийські енергетики два тижні відновлювали мережі на Миколаївщині (ФОТО)

Адже його завданням є організація роботи персоналу, який відповідає за електричну частину станції.

Саме його оперативність дала можливість швидко ліквідувати аварійну ситуацію та відновити генерацію енергії під час перших атак ворога.

Разом з начальником зміни ми фактично керуємо процесом виробництва – як вдень, так і вночі, – розповідає Дмитро. – Ми можемо відійти десь у сторону, але не можемо покинути свої робочі місця. І в той час, коли по станції влучали ворожі ракети, навіть думки про власну безпеку, чесно кажучи, не було. Викладалися просто на максимум, щоб локалізувати аварію.

Зараз енергетики у вкрай важкій ситуації. Зруйноване окупантами обладнання та непрості погодні умови – це неабияке випробування, що віднімає багато часу і сил.

Але всі стараються триматися, бо кожен тут знає, що їхня робота необхідна людям.

Читайте: Про російські пісні, сортування сміття і генератори. У Франківську затвердили нові правила благоустрою

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.