Люди

Залужний нагородив «Срібним хрестом» керівника медслужби 102 бригади з Франківщини Олега Слижука

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Начальник медичної служби одного з батальйонів 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина Олег Смижук— травматолог, від фаху має й позивний —«Костолом».

До широкомасштабного вторгнення росії в Україну працював у Косівській центральній районній лікарні. У перший день повномасштабного вторгнення Олег якраз чергував у лікарні, йдеться на сторінці Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

102, 102 бригада, війна, медик, ТрО, Смижук

Тож прямо звідти, не говорячи нічого ні дружині, ні батькам, пішов до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Розумів, що лікарі завжди потрібні на передовій. Звання офіцера мав, адже закінчив військову кафедру. З того часу у лавах бригади територіальної оборони рятує життя та здоров’я побратимів.

Разом із колегами він працює у стабілізаційному пункті, куди доправляють поранених захисників прямо з поля бою. Уже скоро рік, як тут організована робота, цілодобово тут чергує команда — лікар, фельдшер і водій. Тут вони стабілізують бійців та передають їх на наступний рівень евакуації.

Читайте також: Бойовий медик «Айболит». Любомир Дроняк з Верховини – про перше плече евакуації

Саме завдяки командній злагодженій роботі медикам стабпункту вдалося за короткий проміжок часу стабілізувати одночасно 12 поранених.

Удома на Олега чекають дружина та 11-річний син. І хоч вони дуже сумують за чоловіком та татком, проте розуміють, що його робота вкрай потрібна на передовій.

Ми всі разом із хлопцям з мого району прийшли в бригаду та приїхали на цей напрямок, я буквально відчуваю відповідальність за їхнє життя та здоров’я. А вони мають надію, що якщо з ними щось станеться, вони завжди можуть на мене розраховувати. Тут я себе почуваю на своєму місці. І буду поряд із побратимами до нашої Перемоги, – розповідає Олег.

Читайте: Боєць 102 бригади ТрО Грубий: “Моя мотивація – на Прикарпатті, це дружина й дитина”

Днями Олега Смижука нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест». Щиро вітаємо колегу з високою нагородою і дякуємо за службу!

102, 102 бригада, війна, медик, ТрО, Смижук

Довідково: Нагрудним знаком “Срібний хрест” нагороджуються офіцери ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови й розвитку Збройних сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.