Війна

Боєць 102 бригади ТрО Грубий: “Моя мотивація – на Прикарпатті, це дружина й дитина”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Два місяці тому ми робили вилазку штурмовою групою на ворожі позиції. Зайшли в окопи ворога, забрали «подарунки», серед яких цей кулемет, і відійшли, – каже «Грубий», боєць 79 батальйону 102 бригади ТрО. – Операція тривала хвилин 25. Нас було 9 чоловік, вони викликали бронегрупу з двома БТРами проти нас – чули їх переговори по рації. Нам дали наказ відходити».

Грубий 102 бригада новини Прикарпаття

Зараз у батальйоні сформована штурмова група, За словами бійця, це дуже хороша ініціатива командування бригади. Зараз значно більше уваги приділяється бойовій підготовці солдатів та сержантів.

Читайте: «Після перемоги ми ще довго будемо бігати полями, розміновувати територію», – «Чорний», сапер 102 бригади тероборони

Майже щодня військовослужбовці проходять інтенсивне тренування – це тактична підготовка, теорія, інженерна та медична підготовка, нічні та денні стрільби. Їх вчать, як проходити лісопосадку, як штурмувати ворожі окопи та бліндажі та багато чого іншого. З цією метою обладнані спеціальні навчальні місця на полігонах, смуги перешкод.

Штурмовик пригадує свій перший бій:

Це було давно, як тільки ми приїхали. Мені тяжко сказати, які відчуття були в мене тоді. Нам казали стріляти – ми стріляли, воювати ми ще не вміли добре. Зараз я б робив все по-іншому, оскільки маю певні знання та досвід.

«Грубий» – з Івано-Франківщини, на війні з самого початку. Каже, що його мотивація знаходиться вдома на Прикарпатті – це жінка та дитина. Ворога треба зупинити тут, тому що потім буде пізно.

З недавніх пір разом з «Грубим» у батальйоні служить і його брат – тепер вони удвох захищають Батьківщину від ворога у складі 102 бригади ТрО.

Читайте: Боєць 102 бригади ТрО змайстрував аналог американського підривника із запчастин, які замовив на AliExpress

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.