Люди

З Франківська до Стамбула будуть прямі авіарейси

Google+PinterestLinkedInTumblr
Розширено регулярне авіасполучення України з Турецькою Республікою. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій .

«За результатом успішних переговорів на рівні авіаційних влад України та Туреччини було суттєво розширено регулярне авіасполучення з Турецькою Республікою. Тижнева частота для здійснення пасажирських перевезень на більшості маршрутів збільшена майже удвічі. Для сполучення Одеса – Стамбул знято обмеження на кількість рейсів. Вантажні перевезення – також без обмежень. Відтепер 11 міст України мають можливість прямого авіаційного сполучення з Туреччиною: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя», – заявив Владислав Криклій.

Очільник міністерства наголосив, що розширення регулярного міжнародного та внутрішнього авіасполучення українських міст є важливою частиною комплексного розвитку авіаційної галузі Української держави.

 «Ми лібералізуємо міжнародні авіаперевезення, модернізуємо регіональні аеропорти, створюємо рівні умови для заходу авіакомпаній і розвитку прозорого та конкурентного ринку пасажирських і вантажних перевезень авіатранспортом. Наше стратегічно важливе завдання зробити літак для українців доступним і зручним засобом пересування як у міжнародному, так і внутрішньому сполученні», – підкреслив міністр.

За результатом переговорів було встановлено таку частоту для здійснення пасажирських перевезень (сукупна тижнева на кожному маршруті для призначених авіакомпаній кожної сторони):

Київ – Стамбул – 24;

Одеса – Стамбул – без обмежень;

Львів – Стамбул – 28;

Херсон – Стамбул – 21;

Запоріжжя – Стамбул – 21;

Харків – Стамбул – 28;

Вінниця – Стамбул – 14;

Миколаїв – Стамбул – 14;

Івано-Франківськ – Стамбул – 14;

Дніпро, Чернівці, Севастополь – Стамбул – 7 на кожному маршруті;

Донецьк, Сімферополь – Стамбул – без обмежень;

Київ – Ізмір – 21;

Київ – Даламан – 10;

Київ – Анкара – без обмежень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.