Люди Світ Фото

Їдальня для безхатченків у Франківську шукає благодійників (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уже понад 20 років в Івано-Франківську працює благодійна їдальня під опікою фонду “Карітас“. Тут щодня дарують обід для соціально незахищеної верстви населення.

IMG_9095

Наразі у їдальні харчуються 150 людей – це інваліди, малозабезпечені, безхатченки, розумово відсталі, неповні родини та багатодітні сім’ї.

IMG_9091

У п’ятницю, 24 квітня, будівельна компанія “Ярковиця” долучилася до благодійної акції. Компанія перейняла естафету добрих справ у ПАТ «Прикарпаттяобленерго», яке першим допомогло благодійній їдальні продуктами харчування.

IMG_9113

“Хто має можливість – долучіться до доброї справи і допоможіть благодійній їдальні. Ми розуміємо, що зараз криза, обсяги продажу і прибутку зменшуються. Та все ж ми звертаємося до тих, хто має можливість – допоможіть “Карітасу” забезпечити продуктами благодійну їдальню”, – каже маркетолог компанії Ігор Земляков.

IMG_9124

Як повідомив Ігор Земляков, було декілька партнерів, які погодились допомогти їдальні, проте в останній момент вони відмовлялись.

IMG_9093

“Тут не стоїть фінансове питання, – пояснює він. – Наші працівники приносили закрутки, консервації та продукти з дому. Не обов’язково витрачати багато грошей. Достатньо принести сезонні продукти, те, що є вдома”.

IMG_9110

Усіх, хто хоче долучитися до допомоги продуктами чи коштами, просять звертатися у благодійний фонд “Карітас” за адресою: вулиця Лесі Українки, 1 (навпроти Катедри).

IMG_9107

IMG_9103

IMG_9108

IMG_9099

IMG_9093

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.