Люди

Франківські енергетики зібрали понад сім тисяч для “Карітасу”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Понад сім тисяч гривень зібрали енергетики, виготовивши великодні листівки спільно із підопічними БФ «Карітас Івано-Франківської УГКЦ» та реалізувавши їх серед працівників і партнерів товариства. Акція відбулася в рамках «Естафети добрих справ», започаткованої в компанії задля реалізації позитивних ініціатив працівниками «Прикарпаттяобленерго».

velyk

Упродовж тижня працівники дирекції з контролю якості послуг та обслуговування клієнтів компанії відвідували дітей та молодь, які займаються у БФ «Карітас Івано-Франківської УГКЦ». Спільними зусиллями вдалося виготовити майже триста великодніх листівок, які розповсюдили між працівниками та партнерами компанії.

«З понеділка до середи, під час обідньої перерви, ми проводили майстер-клас для працівників компанії. Охочі могли придбати готову листівку чи самостійно створити її із підготовлених заздалегідь матеріалів, а потім викупити і зробити оригінальний подарунок рідним та друзям», – розповідає фахівець з контролю якості послуг Ольга Тригуб.

Таким чином вдалося зібрати суму у понад сім тисяч гривень. Ці кошти перерахували на розрахунковий рахунок БФ «Карітас Івано-Франківської УГКЦ». Їх використають на харчування, а також для проведення тренінгів та закупівлю матеріалів для занять, які відвідують підопічні фонду.

Крім того, працівники дирекції з контролю якості послуг та обслуговування клієнтів компанії влаштували для дітей та молоді цікавий майстер-клас по розпису декоративних пряників у формі писанки. Підопічні фонду з радістю прикрашали писанки, хоча й не всім таке заняття давалося легко через важкий стан здоров’я.

Насамкінець енергетики пригостили дітей солодощами, печивом, фруктами та соком, пообіцявши, що ця зустріч не остання, а їхня співпраця триватиме довго.

Довідка:

БФ «Карітас Івано-Франківської УГКЦ» діє з 2008 року. Під опікою фонду перебувають 30 осіб з вадами розумового розвитку, віком від 18 до 46 років. Тут є діти та молодь, хворі на ДЦП, олігофренію, розумову відсталість, з епілептичними нападами та іншими важкими захворюваннями. Підопічні фонду здебільшого є випускниками спецшколи. Заклад створений з метою соціалізації дітей та молоді, а також для підтримки закладених їм навиків та вмінь.

БФ знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Крихівецька, 102

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.