Люди Світ

ЄРЦ проти роботи в Росії, але за рекламу на рахунках споживачів не відповідає

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Єдиний розрахунковий центр» не надає рекламних послуг і не відповідає за зміст реклами, що розміщується на обороті рахунків-фактур споживачів. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

ЄРЦ

На рахунках, які розносять до помешкань споживачів у Франківську, розміщують рекламу працевлаштування, зокрема і у Росії. З цього приводу «ЄРЦ» роз’яснює, що не друкує і не доставляє рахунки споживачам, оскільки у них відсутня така виробнича та організаційна можливість.

«ЄРЦ» замовляє лише односторонній чорно-білий друк формату А5 для подальшої доставки, – пояснюють у підприємтсві. – Жодними правовідносинами, що наявні між сторонами, не передбачено заборони чи дозволу на розміщення інформації на зворотньому боці рахунків-фактур. Така форма співпраці дозволяє забезпечувати вартість друку з доставкою на рівні 30 коп. за один рахунок, що в рази відрізняється від вартості персоніфікованого друку та адресної доставки.

КП вже працює над тим, аби не допускати в майбутньому розміщення інформації, що може нашкодити діловій репутації комунального підприємства. У «ЄРЦ» також наголошують, що поділяють незадоволення громади змістом нещодавно розміщеної реклами»

«Вважаємо, що певна інформація, що розміщена на звороті рахунків-фактур завдає шкоди діловій репутації нашого підприємства, адже містить пропозиції мешканцям міста Івано-Франківська щодо роботи на території держави-агресора Росії. Покладаємось на ваше розуміння неприпустимості будь-якого сприяння ворожій нам державі та дотримання у подальшому партнерських відносин. З огляду на зазначене вище, вимагаємо від партнерів припинити практику розміщення інформації подібного чи аналогічного змісту на зворотніх сторонах рахунків-фактур та не допускати у майбутньому відповідних ситуацій», – йдеться у листі.

unnamed

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.