Люди Статті

Ярема Стецик – людина тижня за версію “Репортера”

Google+PinterestLinkedInTumblr
Цього святкового різдвяного тижня «Репортер”, також завзято колядуючи, відзначає франківського художника й музиканта Ярему Стецика. За те, що вміє, знає і робить справжню святкову атмосферу, двіж, драйв і просто неймовірну енергетику навколо себе. Яка накриває позитивом і добром. Розкриває людей, місто по-новому, по-доброму.

А разом зі Стециком гріх не відзначити і кожного учасника його пост-панкового народного гурту «Пенсія». Кожного пересічного франківця, який не втримався і доєднався до святкової колони прославлянь і співів: «Нова радість стала», «Запалала в небі зоря», «Старий рік минає». тижня

До теми: На вулицях Франківська «Пенсія» наколядувала 5 тис грн, – гроші передадуть атовцям

Отож щороку, під патронатом Бога Отця, за партнерства Святого Духа, як йдеться у святковій афіші дійства, Ярема Стецик збирає «пенсіонерів» на спільну коляду. Ходять містом, доволі ритмично горланять і прославляють народження Христа. Хто як уміє. Головне — щиро та від серця, бо ж у «Пенсії» — лише так і буває.

Отож, стартували голосні колядники з фортечної галереї «Бастіон». Звідти з бубнами, гітарами, голосними співами, різдвяною зіркою та підтанцьовуваннями рушили вулицями Івано-Франківська. Дорогою заходили в різні дружні заклади. Кінцевим пунктом пенсійної коляди став громадський ресторан Urban Space 100, який ще, напевно, не встиг оговтатись від великої «пенсійної репетиції» перед різдвяним постом…

Цьогорічна коляда стала благодійною. До «Пенсії» доєдналися дві волонтерські ініціативи — «Творча Криївка» та «Свій за свого». Усі заколядовані кошти підуть на підтримку та реабілітацію бійців АТО.

Христос народився! Славімо Його!

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.