Люди Світ

«Якщо не повернусь, повішайте за мене і за хлопців начальника Генштабу», – комбат у оточеному Іловайську

Google+PinterestLinkedInTumblr

Українські військові в Іловайску Донецької області вже п’яту добу в оточенні терористів, тримаються без їжі, але вимагають підкріплення, зброю та боєприпаси. Член Проводу Правого Сектора Андрій Денисенко зв’язався з комбатом «Дніпра-1» Юрієм Березою, який зараз перебуває в оточенні разом з частинами інших добровольчих корпусів у Іловайську. За словами комбата, ситуація критична.

atoo

«Щойно говорив із комбатом Дніпра Юрком Березою, звідти, з оточення, з Іловайська. Він все ще живий, як і більшість наших хлопців, які п’яту добу воюють у російському котлі. Юрко просив, якщо не вернеться, повісити за себе і своїх хлопців начальника Генштабу Муженка. Зло так просив, не прощаючись, але кожного дзвінка я непевний, що він не останній… Хлопці третій день без їжі, немає підвозу боєприпасів, воюють трофейними… Але найголовніше – майже немає вогневої підтримки, артилерія допомагає ледь-ледь, немає авіації, прикриття з неба» – зазначив Андрій Денисенко.

Комбат розповів, що досі нема команди на деблокаду чи на прорив, досі не надійшло жодного батальйону, який би пробував прорватися до оточених частин.

«Не думаю, що у нас геть не лишилося боєздатних частин, готових виконувати накази, скоріше просто ніхто з цих паркетних генеральських щурів не хоче брати на себе відповідальнсть за долю надскладної операції, – каже він. – А ще, гадаю, просто бздять воювати з Росією. Якщо ні – хай доведуть це на полі бою і конкретними діями з допомоги оточеним частинам».

Денисенко додає, якщо у Генштабі не видадуть зброю та техніку оточеним військовим, хай негайно ідуть у відставку і звільнять місце тим, хто може і хоче воювати.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.