Люди

Як створити свій блог?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Українська блогосфера добре розвинута та дає блогерам змогу отримувати стабільний прибуток. Спосіб заробітку підійде кожному – треба тільки бажання та розуміння, що, як правильно робити. Дохід з блогу може бути різним – все залежить від ніші, вживаних заходів, реклами, числа фоловерів, успішності партнерської програми. Стаття буде цікава новачкам, що роблять перші кроки у блогосфері.

Ідея та назва

Щоб почати вести свій блог з нуля, треба визначитися с його ідеєю та назвою. Поміркуйте, про що ви можете та хочете писати, дайте собі відповідь на питання – з якою метою ви взагалі робите блог. Без цілей та ідей робити в інтернеті просто нема чого. Назва потрібна лаконічна, яскрава, така, що буде розповідати про зміст порталу та не загубиться серед інших.

Як заробляти

Грамотна монетизація блогу дозволить мати з нього непогані гроші. Заробіток в інтернеті простий, доступний усім. Зараз існує два способи, як заробити на блозі:

  • рекламні публікації;
  • партнерські програми.

Також треба постійно розширювати зацікавлену аудиторію – тобто знаходити нових фоловерів. Щоб вони читали ваш блог, регулярно публікуйте матеріали. Оскільки інформації в інтернеті багато, треба створювати такі статті, що зацікавлять аудиторію. Знайти цікаві матеріали за темою можна тут https://www.interkassa.com/blog/yak-zarobiti-na-bloz-kompan/.

Партнерські програми передбачають пошук партнерів для розміщення публікацій. Заробляти можна 15-25% з отриманого в рамках конкретної кампанії прибутку. Основний спосіб участі у партнерці – публікація у власному блозі банерів, посилань, інших рекламних повідомлень за винагороду.

Про хостинги та домени

Домен та хостинг потрібні кожному солідному блогу. Звичайно можна працювати і без них, але це не краща ідея. Безкоштовні сервіси виглядають не дуже солідно, рідко стають площадками для розміщення реклами великих компаній, надають вузький спектр послуг власникам. Фрі-хостинг – непоганий варіант для старту або щоб спробувати. Якість надання послуг буде відповідною.

Двигун та дизайн

Найпоширеніший двигун для блогів – Вордпрес, інші CMS обирати також можна. Додайте у блог кнопки соціальних мереж. Зробивши необхідні налаштування, ви будете впевнені в тому, що контент зможе просуватися самостійно.

Дизайн має бути зручним, простим, привабливим. Подивіться ресурси конкурентів – вони допоможуть визначитися.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.