Люди Світ Фото

Як іванофранківці ідуть в нову поліцію. Фоторепортаж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 3 вересня, в Івано-Франківську стартував набір у нову поліцію. Ще перед дев’ятою ранку під дверима облмуздрамтеатру зібралося з півтора сотні охочих заповнити анкети для роботи у новій службі.

IMG_0100

IMG_0096
Як виглядають нові поліцейські демонстрували патрульні з Києва – до Франківська приїхало дві машини з чотирма поліцейськими. Вони охоче спілкувалися з кандидатами, розказували про свою роботу і, звісно, погоджувалися на уже легендарне « селфі з копом».

Міністр Аваков у Івано-Франківську (відео прес-служби МВС)

IMG_0127

IMG_0097

IMG_0121
Всередині ж кандидати заповнювали анкети, все, що потрібно було мати з собою це паспорт, ідентифікаційний код і за наявності водійські права. Віковий бар’єр – від 21 до 35 років.

IMG_0101

«Для мене – це в першу чергу зміни в системі, – каже одна з кандидаток Людмила Шваюк. – Плюс – нове робоче місце, непогана зарплата, і все ж таки стабільність з перспективою».

Дівчині 27, за освітою психолог, зараз працює фрілансером. Головне на чому наголошує – вірить, що зміни в країні потрібно починати з себе, цим і керується.

IMG_0115
Серед кандидатів ми зустріли і «Айдарівця» Володимира Косолапа, з міста Щастя. В АТО він провоював рік і три місяці. Зараз з сім’єю перебрався до Франківська, буквально вчора зареєструвався, як переселенець. Чому нова поліція?

«Ми з Майдану намагалися будувати нову країну, а це нова структура, яка призвана викорінити корупцію. То куди, як не туди?, – каже він. – Хочеш міняти державу, міняй її з середини. Майдан – штука хороша, але треба переходити від цього до більш цивілізованих методів».

 

IMG_0119
Роман Гордий, працівник управління кадрового забезпечення обласного УМВС, пояснив, що подання анкет – реєстрація, це лиш перший етап, десь до 1 жовтня анкети будуть опрацьовані і на електронну скриньку кандидатів прийдуть запрошення на наступний етап. Інші етапи – це медична комісія, психологічне тестування і нормативи з фізичної підготовки.

IMG_0106
Прийом анкет триватиме до 18 вересня. Онлайн -анкету можна заповнити на сайті www.mvs.gov.ua . Особисто подати анкету – у приміщенні драмтеатру, з 9 до 18, крмі вихідних та святкових днів.
IMG_0103 IMG_0108 IMG_0110 IMG_0111 IMG_0113 IMG_0114 IMG_0116 IMG_0129

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.