Люди Світ Фото

Волонтери передали Залучанському дитбудинку 18 нових ліжок (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вихованці Залучанського дитбудинку отримали ще 18 новеньких ліжок, повідомляє Українська благодійницька мережа.

13062199_1022105317836030_6177237706765477142_n

До теми: Залучанський дитбудинок скаржиться на недофінансування від держави

Нагадаємо, що у лютому цього року було встановлено перші 2 ліжка для молодіжного відділення 2-х видів: в одному – поперечні шухляди, в іншому повздовжні. Ці шухляди з 2-ма видами відкривання дуже потрібні, оскільки зараз у більшості кімнат для старших вихованців немає ані шаф, ані тумб. Завдяки шухлядам, молоді люди отримують принаймні невеликий «куточок» для зберігання речей – одягу, подарунків, особистих «дрібничок». Після врахування побажань працівників дитбудинку щодо незначного підвищення шухляд від рівня підлоги та збільшення коліс – для кращої рухомості шухляд, волонтери замовили ще 18 таких ліжок. Основа усіх ліжок виготовлена з натурального дерева – бука.

“Останнім часом у сиротинці однією з «топ-тем» обговорення є ці нові ліжка, наші особливі друзі запитують коли будуть наступні . Також у відремонтованих кімнатах, в яких мешкають дівчата, на підлогу устелено новий утеплений лінолеум, який ми передали дитбудинку ще у минулому році”, повідомляють волонтери УБМ.

Найбільші сподівання щодо «ліжкових інновацій» покладають на ліжка, котрі мають складатися за рахунок різної висоти та вивільняти простір кімнат у денний час. Ці ліжка даруватимуть для переважно «лежачих» дітей, котрі мешкають на 2-му поверсі дитбудинку у тісних, переповнених кімнатах. Складення ліжок дозволить створювати ігровий та реабілітаційний простір безпосередньо у кімнаті і, найголовніше, дозволить дітям значно менше часу проводити у «закритих» ліжках, а більше – у цьому «вільному» просторі. Ідея використання таких ліжок не нова,  її запозичили з книги, в якій описано досвід напрацьований, зокрема, французькими та швейцарськими фахівцями. Вони впровадили докорінні зміни у подібному до Залучанського інтернаті для важконеповносправних дітей в одній з пострадянських країн, де також була гостра проблема з переповненістю кімнат та браком життєвого простору. Ці «інноваційні» ліжка не можна купити готовими, їх можна зробити лише за індивідуальним замовленням. Їх закупівля потребує тривалого часу.

До теми: На показі української дизайнерки у США зібрали 7 500 доларів для дітей із Залучанського будинку-інтернату (ФОТО)

“12 березня, за результатами тривалого обговорення раніше переданих 2-х «експериментальних» зразків, ми нарешті дійшли згоди про конфігурацію таких ліжок, замовили у виробника 5 пар ліжок та плануємо їх розміщення у кімнаті № 37 орієнтовно наприкінці квітня – початку травня після ремонту у цій кімнаті”, – пояснюють волонтери.

“Більшу частину коштів, необхідних для заміни ліжок у Залучанському дитбудинку  в сумі 7532 доларів США, зібрано на благодійному показі одягу українського модельєра Oksana Polonets у США. Вкотре дякуємо організатору цього показу Nataliya Malinovsky та всім жертводавцям!”

Детальний фінансовий звіт про збір та використання пожертв тут.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: