Люди Фото

На показі української дизайнерки у США зібрали 7 500 доларів для дітей із Залучанського будинку-інтернату (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

6 грудня у Нью-Джерсі (США) відбувся модний показ української дизайнерки Оксани Полонець. У рамках заходу організаторам вдалося зібрати більше 7,5 тисяч доларів пожертв, які будуть витрачені на благодійність, повідомляє VIDIA.

До теми. Дім, де завжди чекають. Життя у Залучанському дитячому будинку-інтернаті

Полонець-10

Організаторами благодійного заходу стали Андрій та Наталія Малиновські. Всі зібрані кошти благодійники передадуть БО “Українська Благодійницька Мережа” для закупівлі нових ліжок дітям-сиротам з обмеженими можливостями із Залучанського інтернату, що на Снятинщині.

Полонець-11

«Ми б хотіли подякувати всім, хто прийшов до нас на благодійний захід 6 грудня. Завдяки вашим пожертвам ми передали в Залучанський дитячий будинок для закупівлі ліжок дітям-сиротам з обмеженими можливостями $7532.71. З допомогою Оксани Полонець, дівчат і хлопців моделей, візажистів та стилістів, фотографів, відеооператорів та волонтерів, які допомагали під час шоу, подія відбулася з великим успіхом. Хочемо також подякувати нашому спонсору УККА-Morris County, NJ за допомогу в проведенні нашого заходу. Всі, хто брав участь у цьому заході, можуть пишатися досягненим результатом. Кожна людина, яка не пожаліла ні часу, ні коштів, зробила великий внесок для допомоги дітям-сиротам», – написали на своїй сторінці.

Полонець-8

Полонець-4

Полонець-2

Полонець-1

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: