Люди

Ukraine Lab. Грузинський журналіст проведе у Франківську лекцію про досвід конфлікту Грузії й Абхазії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Лекція відбудеться 22 вересня в «Арена Центрі» по вулиці Незалежності, 46 о 10:00, у рамках форуму «Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури». Мамука Арешидзе – директор «Центру кавказьких стратегічних досліджень», засновник «Клубу вільних експертів», автор і ведучий програми «Палітра Кавказу» (Палітра-ТБ), докторант Грузинського технічного університету.

bjrBttsunsU[1]

Форум «Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури» проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю. Форуми «Ukraine Lab» організуються німецькою спілкою MitOst та українською неприбутковою організацією «Інша Освіта» в рамках проекту «Діалог заради змін» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

До теми. Франківців запрошують на Ярмарок партнерства у рамках MitOst-фестивалю

Мамука Арешидзе – консультант програм та проектів Євросоюзу і ООН: спільного проекту ЄС і ООН з розвитку у форматі COBREM «За громадянську гідність» (2013), проекту NDI з розробки законодавчої бази з питань соціально-економічного розвитку гірських регіонів Кавказу (2011), проекту ООН «Громадянський форум – за мир і розвиток, регіональний контекст – виклики та перспективи» (2011). Керівник проекту «Стамбульський процес» при міжнародному центрі з конфліктів та переговорів (ICCN). Автор низки публіцистичних робіт та документальних фільмів. Лауреат державних і міжнародних нагород з журналістики й конфліктології.

Реєстрація на лекцію з 9:30.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.