Афіша

Франківців запрошують на Ярмарок партнерства у рамках MitOst-фестивалю

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 24 вересня, з 10:00 по 13:00 в «Арена Центрі» по вулиці Незалежності, 46 відбудеться відкритий Ярмарок партнерства громадських організацій та ініціативних груп. Ярмарок є частиною форуму «UkraineLab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури», що проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю.

unnamed (1)

Ярмарок партнерства – це вільний простір, де громадські організації та ініціативи зможуть презентувати свою діяльність, почути про інші організації та знайти партнерів для інноваційних ідей, проектів і професійного обміну.

Ярмарок проходитиме у двох форматах, які відбуватимуться одночасно.

1. На сцені «Арена Центру» представники організацій та ініціативних груп презентуватимуть свою діяльність. Презентації будуть розділені за темами:

– Освіта.

– Культура і мистецтво.

– Сталий розвиток.

– Соціальні інновації.

– Міський розвиток.

– Міграція та біженці.

– Діалог і будування миру.

– Громадянське суспільство та участь.

2. Виставка організацій та ініціативних груп в холі «Арена Центру».

Організації зможуть принести свої банери, поліграфічні матеріали, які презентують їхню діяльність.

Участь безкоштовна. Зацікавлені в участі в одному чи двох форматах участі організації та ініціативні групи повинні зареєструватися до 15 вересня. Реєстрація обов’язкова. Форму знайдете за посиланням.

Довідка:

13-й міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 року в Івано-Франківську. Він є місцем зустрічі членів спілки MitOst з різних країн, і створює середовище для спілкування між ними та мешканцями Івано-Франківська. Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.