Люди

У продуктовому магазині на вулиці Січових Стрільців продавали алкоголь дітям (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нещодавно департамент молодіжної політики та спорту спільно з відділом ювенальної превенції провели вуличну акцію – «Відповідальність».

Акція мала на меті інформування підприємців та продавців про відповідальність за порушення норм чинного законодавства.

Під час акції активісти поширювали серед торгових закладів пластикові таблички із надписом «Тут не здійснюють продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім».

Однак не всі заклади взяли до уваги застереження. Зокрема, 23 жовтня, робоча група зафіксувала продаж алкоголю неповнолітнім в магазині  «Продукти» на вулиці Січових Стрільців, 16 .

ДО ТЕМИ: «Принцип» за гаражами. У Франківську вже рік не можуть засудити організаторів фіктивного ребцентру (ФОТО, АУДІО)

«На місце події працівниками КП «Муніципальна Варта» викликано патрульну поліцію та відділ ювенальної превенції ГУ НП в області для складання протоколу за статтею 156 (2) кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім, – йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Тверезий Франківськ. – Сподіваємося, що штраф приведе до усвідомлення відповідальності за продаж алкоголю дітям, якщо діалог не допомагає, та сприятиме більш відповідальній реалізації алкогольних та тютюнових виробів».

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не продавати алкоголю дітям, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.