Люди Соціум

У Франківську відкрили пам‘ятну дошку актору Сергію Романюку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До 80-річчя Франківського драмтеатру в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку пам’яті видатного актора Сергія Романюка на вул. Вагилевича, 3, де жив актор.

До відкриття дошки долучились актори, діячі культури і громадськість. Про це йдеться на сайті міського голови.

«Це особистість всеукраїнського масштабу, народний артист, для мене як актора і режисера була величезна честь знати його. Ми познайомились тут, біля його будинку на лавці і дуже довго говорили про театр, – згадує Сергія Романюка Тарас Бенюк, керівник «Нового театру». – Останні 6 місяців він працював в «Новому театрі». Ми тоді працювали на постановкою Чехова «Пропозиція». До речі, це він обирав виставу і наполягав саме на комедії. І вже коли ми думали згорнути проект після того, як здоров’я Романюка погіршилось, він казав обов’язково завершити цю виставу. Це була велика людина, завжди добра, усміхнена. Він міг зіграти ще багато ролей…»

Актор знявся у більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: “Роксолана”, “Чорна Рада”, “День народження буржуя 2”, “Мамай”, “Повернення Мухтара 2”, “Іван Сила”.

За словами секретаря міської ради Віктора Синишина, у Франківську відкрили вже понад 130 анотаційних дошок і програма не припиняється, адже постійно є люди варті вшанування.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.